Adidas Y-3, sonbahar/kış 2019 koleksiyonunu ortaya çıkarmak için Paris Moda Haftası’na gittikten sonra Gore-Tex-Infüzyon İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunu

0 Comments

serbest bıraktı, Adidas Y-3 şimdi Gore-Tex Infused Baharını serbest bıraktı. Yaz 2019 menzili yanı sıra bir teknoloji sevgilisinin rüyası!

Yohji Yamamoto’nun “beden arasında hava” ile olan takıntısından, yelken ve paraşütle ilgili unsurlara ek olarak, SS19 çeşidi iki Gore-Tex astarlı dış giyim parçalarından oluşmaktadır. Fayda kapüşonlu ceket, en iyi şekilde özelleştirilebilir uyum için bileklerde Velcro’ya ek olarak, ayarlanabilir bir midsection bağlantı elemanı olan göğüste büyük ceplere sahiptir.

Öte yandan, uzun ceket, birden fazla kapanma tekniğine sahip uzun süreli bir siluete sahiptir, ancak yine de yukarıda belirtilen yardımcı kapüşonlu ceketin hafifliğini ve hava durumu direncini korur.

Şimdi Y-3 web mağazasında mevcut, bu Gore-Tex parçaları hakkında neye inandığınızı anlayalım ve şimdi ücretsiz ideal için resmi tek tedarikçi uygulamasını indirdiğinizden emin olun! İlişkili haberlerde, Yohji Yamamoto kısa bir süre önce bir sonraki Adidas Y-3 Runner 4D’yi açıkladı!

Yepyeni Adidas Heat’e girmeye inanıyorsanız, akımı burada incelediğinizden emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.