Yeezy 450 “Cloud White” nihayet önümüzdeki hafta piyasaya sürülüyor!

0 Comments

Bunu gerçekten söylediğimize inanamıyoruz ama Yeezy 450 “Bulut Beyaz” nihayet önümüzdeki hafta düşüyor! Kuşkusuz Kanye West’in bugüne kadarki en deneysel siluetlerinden biri, Steven Smith tarafından Ağustos 2018’de 451 takma adında tasarlandılar. Hamblamdan ilham alan estetiği ile ünlü, işte bilmeniz gereken her şey!

Başlangıçta “Nuriel” olarak adlandırılan “Bulut Beyaz”, daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Delici bir şekilde rahat bir çorap benzeri uyum için tam bir Primeknit üstü ile, hepimizin bildiği ve sevdiği 350 gibi, kesintisiz bir bağlama deneyimi için yerleşik kireçlere sahiptir. Şeritli bir yaka ayak bileklerinizi mükemmel bir şekilde sarar ve elbette, ayak altında oturan çılgın orta tabandan bahsetmeden bu yeezy hakkında konuşamazsınız.

Nereye giderseniz gidin kafaları çevirmek için üretilen “Cloud White” ın Sharktooth taban ünitesi, ek destek ve yapı için üste doğru yukarı doğru ulaşan bir dizi sivri içerir. Resmi görüntülerden, Adidas Boost veya Adiprene’den değil, 700 V3 ile aşılanan aynı EVA köpüğünden yapıldığı sonucuna vardık, ancak bu henüz doğrulanmamıştı.

6 Mart’ta inmesi beklenen Adidas Yeezy 450 “Cloud White”, düştüğü anda spor ayakkabı manzarasına geçeceğinden emin. Söylentiye göre Yeezy Tedarik’e özel olacağını, ancak diğer kaynaklar, dünya çapında bir sürümün çok kısa bir süre sonra geleceğini ima ediyor, bu yüzden geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bir sonraki silueti hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve buradayken, yaklaşan Yeezy Boost 350 V2 “Ash Pearl” e daha yakından bakabilirsiniz!

Adidas üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.