Yeezy Knit Runner’ın Eylül ayında tanıtıldığını göz önünde bulundurarak, Yeezy Knit Runner “Stone Carbon”

0 Comments

bir göz atın. Şimdi, Silhouette’in çıkışından beş ay sonra ulaştığımızda, bir tane daha yeezy örgü koşucusu “Stone Carbon” türünde ufukta olabilir – ve şimdi bir slip peek alıyoruz!

İlk olarak Kasım ayında sızan “taş karbon” son derece ince yeniden tasarımlarla gitti. Genellikle bir köpük koşucusu, ancak tüm ayakkabının etrafını saran bir malzeme üstüne sahip olan bu yeezy, satın alabileceğiniz en rahat çiftlerden biri haline getiren tam bir Eva köpük tabanına sahiptir. Ayakkabının alt üçte ikisi koyu bir kömür tonunda boyanır, üst kısım parlak bir turuncu içine batırılır. Önceki maketler bunu “kükürt” e benzer güçlü bir sarı olarak gösterdi, ancak perakende çifti bunu biraz değiştirecek gibi görünüyor.

Bunun altında, her adımda ek çekiş için ve topuk etrafında ABD boyutlarındaki ayakkabı boyutunu keşfedeceksiniz. Bu normalde erken Adidas örnekleri ile yapılır, ancak bu günlerde popüler olan ilerlemeden ilham alan estetik bir iş için getirilmiş gibi görünmektedir.

Şubat ayında azalması beklenen Adidas Yeezy örgü RNR “Stone Carbon” kesinlikle ilk renkten çok daha fazla giyilebilir. Bu yaklaşan sürümün ne inandığınızı ve Associated News’e ne inandığınızı anlayalım, Yeezy köpük koşucusu “Donanma” maviden çıktı!

Solepriorities aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.