Dunk Low’a gelince Nike Dunk Low “Georgetown”

0 Comments

‘a daha iyi bir bakış, Nike Dunk Low “Georgetown”, en çok hiper olduğumuz renklerden biridir. En çok tüm yöntemi Mayıs ayında sızdırdı, o zamandan beri bunların azalmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Sneaker Insider @Teddyssole’den bu harika yeni çekimler sayesinde şimdi yaklaşan sürümüne daha iyi bakıyoruz!

Olduğu kadar premium olan bir tüm deri binaya sahip olan “Georgetown”, 1985’te tüm yöntemi ortaya çıkaran Air Jordan 1 yüksek “Georgetown Hoyas” örneğinden etkilenir. , “Karanlık Obsidiyen” paneller, daha önce bahsedilen AJ1 gibi, topuk, bağlama sisteminin yanı sıra ayak parmağı kutusunun etrafına sarılır.

Teddyssole üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Tamamlayıcı bir Nike Swoosh yanal ve medial yan duvarlarda ateş ederken, “Total Turuncu”, tasarımın tamamlanmasıyla iç deliğe çarpıyor.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde azalması beklenen Nike Dunk Low “Georgetown” olmazsa olmaz! Her türlü uyumla çalışacak bir renk, geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bir çift alıp alacağınızı ve ilişkili haberlerde, Georgetown Vibes’i de Air Jordan 1 High ’85 “College Donanma” nda işlev görüp almayacağınızı anlayalım!

Teddyssole üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.