Classic, Nike Air Vapormax 360 “Metalik Gümüş”

0 Comments

ile çağdaş tatmin ediyor Nike Air Vapormax 360 “Metalik Gümüş” şimdiye kadarki en az olan melezlerden biri olmalı. Geçmiş ve şimdiki arasında bir Mish püresi, gerçekten inanmayı gerçekten görmeniz gereken bir ayakkabı ve sadece kısıtlı bir süre için, Foot Locker UK’da satışta!

Geleneksel Air Max 360’ın üst kısmını alarak, hava vapormax’ın tam uzunlukta orta tabanı ile entegre edilmiştir. Birlikte, her ikisi de asla hayal edemeyeceğimiz yöntemlerde birbirini tamamlar. Birlikte uyumlu bir üst ile, yanardöner bir swoosh yanal ve medial yan panellere ateş eder ve hangi yöne gördüğünüze bağlı olarak farklı görünür. Yumuşak, lüks yakalar konfor için ayağa kontur, yarım bootie dil binası rahat bir uyum sunar.

Tek tedarikçi üzerinden görüntü

Tek tedarikçi üzerinden görüntü

Aşağıda, bir Nike Air tabanı tamamen kaldırılmış bir renk tonunda yapıldı ve her şeyi yuvarlamak, hibrid siluetine bir fayda yönünü ekleyen topuk ekle ince ama çarpıcı bir çekme sekmesidir.

Şimdi Foot Locker UK’den mevcut olan Nike Air Vapormax 360 “Metalik Gümüş” sadece 135 £ karşılığında sizin olabilir, bu yüzden stoklar sonken boyutunuzu alın. COP ile uğraşıp işlediğinizi ve burada olduğunuzda, Nike Air Vapormax 2020 “Black” e ilk kez baktığınızı anlayalım!

Tek tedarikçi üzerinden görüntü

Tek tedarikçi üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.