Şimdi göstermenin 5 nedeni!

0 Comments

En son hiper sürümü kaçırdığınıza inanın. Olanaklar, böyle bir şey gitti; Nike’dan en son özel özelliği, belki de bu sezonun kısıtlı baskı dunks’larından biri, Off-White dizisinden bir çift veya Travis Scott’tan en son kişiyi taklit ettiğine inanan bir yöntem var. Çekilişe girmek için kararlı bir mücadele sonrasında, resmi lansman sırasında kendinizi internette keşfedersiniz, bu, dualarınızı spor ayakkabı tanrılarına yaptığınız zaman ve en iyisi için umut …

Birkaç saat sonra, her şeyden önce, internette denetleme olasılığını ve bankacılık yaptığınız çekiliş kazanma e -postasını tükettiniz, görünürde hiçbir yerde değil. Gürültü tanıdık mı?! Onunla başa çıkalım, bu çoğu spor ayakkabı için norm. Ancak gerçekten bu kadar zor olması gereksinim mi?

Her seferinde bir kazanma elde ettiğinizden emin olamayız, ancak kesinlikle sizin lehinize şansınız var. Her şey tek tedarikçinin sezgisel spor ayakkabı teknolojisi sayesinde. Süslü görünüyor, değil mi? Buna inanıyoruz, bunun yanı sıra sadece üyeler için sunulduğunu belirtmekten mutluluk duyuyoruz! Kayıt gibi bir şekilde daha fazla neden daha gerekiyorsa, aşağıdaki 5 nedene bir göz atın!

INT’L Nakliye

Buraya kaydolun

Asla bir restock’u kaçırmayın!

Off-White X Nike Air Max 90, Yeezy 700 OG “Wave Runner”, Travis Scott X Nike Air Max 270 React, Yeezy Boost 350 V2 “Siyah”, Air Jordan 1 “Bred”; Tüm bu hiper spor ayakkabılarının ortak noktası nedir?

Bunların her biri son birkaç ay içinde yeniden stokladı. En iyi bölüm nedir?! Tek tedarikçi kadar imzalanan hepiniz, bunlar ortaya çıktığında bir uyarı veya push bildirimi aldı ve hızlı bir şekilde sunulmadan önce bir çiftin tutulması için en hızlı kazanım erişimini sağlıyor.

Kanye Adidas’a katıldığından beri spor ayakkabısında gerçekleşecek en oyun değiştiren şey. Aşırı hipiş olduğumuza inanıyor musunuz? Polis memuruna kadar bekleyin.

INT’L Nakliye

Buraya kaydolun

Bir çekilişi asla kaçırmayın!

Çekiliş söz konusu olduğunda daha fazlası kesinlikle daha iyidir; Ne kadar çok girerseniz, daha şanslı olursun. Bu kadar basit, ancak olası her çekiliş için internette göz atmaya bıraktığınızda o kadar basit değil.

Zor işi yapalım. Sadece sağlanan her türlü hiper sürüm için her Birleşik Krallık ve Avrupa çekilişini kaynaklamakla kalmıyoruz, aynı zamanda girme zamanının geldiğini anlamanıza izin verecek bir hatırlatma göndereceğiz. Bu, bir çifti ön lansman için bir adım önde olduğunuz anlamına gelir.

Tek tedarikçinin üyeleri, herkesten önce yeni çekilişlerden uyarıldı ve daha fazla eklendiğinde de anlamanıza izin vereceğiz!

INT’L Nakliye

Buraya kaydolun

Yeni bir sürümü asla kaçırmayın!

Sadece geçen ay, 50’den fazla Nike’ın yanı sıra Adidas spor ayakkabılarının aniden veya beklenenden daha erken tanıtıldığını anladınız mı?! Cidden bu, yeni bir sürümü tamamen kaçırmış olabilirsiniz.

Ama şükürler olsun ki, tıpkı size en çılgın restock uyarılarını getirme yeteneğimiz gibi – başka hiç kimseden önce, sizi en son sürümlerle de randevu tutuyoruz! Sadece Nike’a inen özel Hava Kuvvetleri 1 – seni yakaladık. Hiçbir yerden tanıtılan footasylum özel, evet, bizden duyacaksınız.

Kaydolduktan sonra, tüm ürünlerde keşfedilebilen çan simgesine basın. Bu spor ayakkabı başlatıldığında, nereye polis olacağına dair bilgi içeren bir uyarı elde edersiniz.

INT’L Nakliye

Buraya kaydolun

Bir satış teklifini asla kaçırmayın!

Tam perakende ödemeden hiper ayakkabılardaki en son ellerinizi almaktan çok daha iyi bir duygu yoktur. Neyse ki, sizin için tüm zor işi yaptığımız için en iyi pazarlıkları avlamak için saatler harcamanıza gerek yok.

Maliyet hatırlatıcıları ayarlayın veya her sevdiğiniz bir ayakkabı her indirime girdiğinde uyarın. İngiltere’nin en büyük perakendecilerinden en son ve en büyük çalmaların hepsini getiriyoruz!

INT’L Nakliye

Buraya kaydolun

Özel bir teklifi asla kaçırmayın!

Her hafta yeni bir yüksek ısı spor ayakkabı var gibi göründüğü için, en azından bir spor ayakkabı olmak için ilginç bir zaman. Ancak muhtemelen daha önemli olan, 2020’de tek tedarikçinin üyeleri için daha özel özellikler var.

Bu, büyük hediyeler içerir, herkesin önünde çekiliş bilgisine ve biraz daha kolay bir kase kopyalamasını sağlayan diğer birçok kilidi özel özelliğe erişin.

Şimdi buraya kaydolun ve bu uyarılar için bizi izlemeye devam edin!

Leave a Reply

Your email address will not be published.