Nike ACG Gilet, Nike’ın ACG koleksiyonunu düşündüğünüzde bu hafta

0 Comments

daha sonra düşüyor, tasarım ve işlev için net bir gözü olan hazır giyim parçaları akla geliyor. Tüm koşullar dişli, farklı tasarım özelliklerine ve yenilikçi malzemelere sahip, bu parçalar dışarıda giyilmek üzere üretilmiştir. Şimdi Swoosh markası Nike ACG Gilet’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve gerçekten olağanüstü!

Hareket için tasarlanan bu parça, katmanlama parçası olarak kullanıldığında bol miktarda depolama seçeneği ve kapsama sahiptir. Ön tarafta dört büyük cep görülebilir. Tüm bunlar araçlarınızı ve temellerinizi saklamanıza izin verirken, cebin dışındaki karabin anahtarlarınızı bağlamanıza yardımcı olur.

Nike ACG GILET

INT’L Nakliye

Şimdi al

Dokuma naylon kumaş, daha sıcak yaz aylarında şaşırtıcı kalmanızı sağlar ve bu daha da yardımcı olur, ancak bu parça boyunca olağanüstü havalandırma. “Gray” ve “Summit White” renklerinde gelen bu eşyalar 130 £ ‘dan satılacak ve çok yakında Nike’daki en son ACG koleksiyonunun yanında piyasaya sürülecek. Sneaker topluluğunun en iyi haberleri ve sürümleri için tek sağlayıcıya kilitli tutun.

Nike ACG GILET

INT’L Nakliye

Şimdi al

Leave a Reply

Your email address will not be published.