Ultimate Champion Boyut Kılavuzu

0 Comments

1919’dan bu yana şampiyon, hepsi eşleşecek hikayeyle birlikte en iyi gardırop temellerinden birkaçını üretti. Marka, yaratıcılar William ve Abraham Feinbloom’un ürünlerini doğrudan Michigan State gibi üniversite spor giyim ekiplerine sunduktan sonra başarıyı keşfetti. Patentli ters dokuma inovasyonları, kıyafetlerin küçülmemesini sağladı ve şekillerini piyasadaki diğer her türden çok daha iyi sakladı. Buna benzer teknolojilerdi, bu da markanın bugünkü güçte büyümesini sağladı.

Günümüzde şampiyon, uzun yıllar boyunca işlevini sunmaya hazırlanan çok sayıda birinci çentik ve sağlam giysiler sunuyor. İmza ters örgü hoodies’lerinden tüm yöntemleri temel tee ve terlemelere yönlendiren New York doğumlu marka, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde görülebilir.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, tipik şampiyon parçasının tipik Nike veya Adidas teklifinizden farklı olduğunu akılda tutmak önemlidir. Tam burada tek tedarikçi, biz büyük şampiyon hayranları, bu yüzden soruya cevap vereceğimize inandık: Şampiyon giysiler tam olarak nasıl uyuyor? Sadık profesyonel ekibimize endişeyi sorduk ve size en hassas ve tarafsız şampiyon boyutlandırma incelemesini sağlamak için tüm çözümlerini derledik!

Şampiyon aracılığıyla görüntü
Şampiyon giysiler nasıl sığar?

Genel olarak şampiyon giysiler boyuta uygundur. Marka 80’lerin spor giyim mirasına sadık kalır, bu nedenle bazı şekil beklenenden biraz daha boksu olabilir, ancak boyutlandırma, giysilerin bazı alanlarda da sıkı olmasına yol açabilir.

Uyum: Genellikle şampiyon giysilerinin büyük bir kısmı, maksimum konforu sağlamak için rahat ve rahatlamış. Giysilerinizin biraz bol olmasını bekleyebilirsiniz, ancak stok bir yapınız varsa, omuzların yanı sıra göğüslerde de çok az çalışabileceğinden temkinli boyutlandırma olabilir.
Konfor: Şampiyon, yüksek kaliteleri ve iyi inşa edilmiş kumaşları sayesinde piyasadaki en rahat giysilerden birkaçını sunar. Hoodies, iç polar astarları sayesinde özellikle rahattır.
Fiyat: Şampiyon, tipik Nike parçanızı belirtmekten biraz daha pahalıdır, ancak sağlam binaları sayesinde, her öğeden değerinizi elde edeceğinizi neredeyse güvence altına alabilirsiniz!

Şampiyon aracılığıyla görüntü
Şampiyon Hoodies nasıl uyuyor?

Jamie – SEO yöneticisi

Hala gardırobumdaki en rahat ürünlerden biri, bu da bir kapüşondan istediğiniz şey tam olarak
Şampiyonunuz nasıl uyuyor?
Bir şampiyon ters örgü kapüşonlu aldım, aynı zamanda mükemmel bir şekilde uyuyor. IN şekil 1980’lerin spor giyiminden modellenmiştir, bu yüzden daha uzun kollu biraz kutudur, bu yüzden gerçekten güzel bir görünüm sağlar.

Hoodie, Nike ve Adidas gibi diğer markalar gibi büyük bir şeye uyuyor. Nike’da bir ortam iseniz, şampiyonda da bir ortam için gidin.

XS – 34 inçlik göğüs kadar
S – 34 ila 36 inç sandık
M – 36 ila 38 inç sandık
L – 38 ila 40 inçlik Chets
XL – 40 ila 42 inç göğüs

Rahat mı?
Şampiyon, hoodies için benim gitmem. Malzeme en yumuşak değil, markanın spor mirası nedeniyle çoğu kapüşondan daha kalın ve daha zor giyiyor. Hala gardırobumdaki en rahat ürünlerden biri, bu da bir kapüşondan istediğiniz şey.

Şampiyon mükemmel mi?
Her zaman şampiyonu mükemmel yüksek kalitede keşfettim ve hoodies bunun en iyi örneğidir. Malzeme inanılmaz derecede kalın ve zorlu giyimdir, bu nedenle günlük olarak giyebilir ve hiçbir sorununa sahip olmayabilirsiniz. Aynı şekilde, denediğim diğer hoodies gibi hap veya giymez. Üç yıldır bir şampiyon kapüşonumun yanı sıra hala mükemmel durumda.

Sizin için en iyisini keşfetmek için şampiyon hoodies’e göz atın!

Şampiyon aracılığıyla görüntü
Şampiyon tişörtleri nasıl sığar?

Şampiyon tişörtlerim boyuta oldukça uygundur, ancak sürekli genişleyen tişörtler koleksiyonumun geri kalanından kesinlikle boxier bir havaya sahip olduğunu belirtiyorum.
Jack A – Malzeme Yazar

Şampiyon tişörtleriniz nasıl uyuyor?
Şampiyon tişörtlerim boyuta oldukça uygundur, ancak sürekli genişleyen tişörtler koleksiyonumun geri kalanından kesinlikle boxier bir havaya sahip olduğunu belirtiyorum. Oldukça ortalama boyutlu bir adam olduğum gibi, genellikle benim gibi bir ortam için gittim. It’s likewise quite premium when it comes to the fabric.

When it comes to sizing, champion tee shirts in shape extremely similar to the hoodies except they aren’t as boxy as well as 80s inspired.

Rahat mı?
I mean, let’s be honest it’s a T-shirt. They all comply with a quite generic level of comfort. If we’re being pedantic, it’s made from soft cotton so it doesn’t irritate my skin. It’s a indeed from me!

Nasıl şekillendiriyorsun?
I’ve really got a BAPE x champion T-shirt, as well as I usually wear it in the summertime with shOrts ve eşleşen bir tekme çifti. Tabii ki, her türlü tişört gibi, kışın da kullanır, ancak bu durumda daha fazla katmanlama parçası olarak hareket eder.

Tüm taze ve en son şampiyon tişörtlerimize göz atın!

Şampiyon aracılığıyla görüntü
Şampiyon joggers nasıl uyuyor?

Şampiyon joggers’ın genellikle büyüklüğe doğru şekle bağlı olduğunu keşfediyorum, ancak her zaman bir baggier ve daha rahat bir görünüm için bir boyuta gittim!
Raphael – Malzeme Yazar

Şampiyon joggers’ınız nasıl uyuyor?
Şampiyon joggers’ın genellikle büyüklüğe doğru şekle bağlı olduğunu keşfediyorum, ancak her zaman bir baggier ve daha rahat bir görünüm için bir boyuta gittim! Aynı şekilde, şampiyon giysilerin genel olarak büyük ölçüde doğrudan ileriye doğru ilerlerken, diğer markaların üründen ürüne değişmesi de gerçekten pratiktir.

XS – 30 inçlik bir bel kadar
S – 30 ila 32 inç bel
M – 32 ila 34 inç bel
L – 34 ila 36 inç bel
XL – 36 ila 38 inç bel

Rahat mı?
Sokak rahat bir görünüm için dışarıda sallamak için birkaç çift şampiyon joggers var, ancak aynı şekilde kış aylarında evinizin içinde çok rahat oldukları için giydiğim vintage çiftlerim var. İçlerinde uykuya dalmakla ilgili bir sorun yoktur, süper pürüzsüz bir hisleri vardır, aynı zamanda çekiliş kapanışının yanı sıra kullanışlı yan cepler onları gardırobunuzda yapmak için pratik bir çift haline getirir.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?
İnce veya sıska uyumu sevmiyorum, bu yüzden tüm şampiyon joggers onlara büyük bir görünüme sahip ki, onları Aimé Leon Dore x New Balance 550 ‘yeşil’ gibi düşük üst ayakkabılarla mükemmel bir eşleştirme ve retro esintili Bu, yeni denge 2002r.

Şampiyon joggers seçimimizle şekilinizi burada bulun!

Genel olarak, yönetim kurulu şampiyonu giysiler boyuta oldukça uygundur. Tee gömleklerin yanı sıra hoodies’teki tipik boyutunuza giderseniz, 80’lerin Athleisure stiline çok benzeyen güzel bir kutu alacaksınız. Büyük boyutlu, bol bir estetiği seviyorsanız tipik boyutunuz veya boyutunuza devam ediyoruz.

En sevdiğiniz markalar için diğer büyüklükteki rehberlerimizi, boyutlandırma ve stil ile ilgili profesyonel tavsiyeler açısından incelediğinizden emin olun!

Ultimate Stussy Boyut Kılavuzu
Tanrı temelleri korkusu nasıl uyuyor?
Kesin Adidas Giyim Boyut Kılavuzu

Leave a Reply

Your email address will not be published.