Geçtiğimiz otuz dört yılda Air Jordan 1 ‘Birinci Sınıf Uçuşu’

0 Comments

ile Mile Hype Club’a katılın, efsanevi Air Jordan 1 çok sayıda farklı stil ve renkte piyasaya sürüldü, ancak hiçbiri böyle bir. Görüntüler Sneaker Insider @HanziYing’in izniyle, Air Jordan 1 ‘Birinci Sınıf Uçuşu’ şimdiye kadarki en temiz AJ1 modellerinden biri ve şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

İlk olarak ‘Nakliye Departmanı’ olarak adlandırılan ‘Birinci Sınıf Uçuşu’ lüks detaylarla dolu. Saf beyaz deri bir üst üzerinde çalışan ayakkabı, parlak sarı aksanlara ve havada seyahat etmeye geri dönen biniş geçiş tarzı barkodlara ve süslemelere sahiptir. Üçgen “23”; Medial topukta grafik görünür ve çok daha fazla Michael Jordan ile ilgili basamaklar arkaya doğru ilerler, barkod numaraları MJ’nin meslek puanlarına, ribauntlara ve oyun başına asistlere saygı gösterir.

Temmuz ayında bir ara bırakacak şekilde, Air Jordan 1 ‘Birinci Class Flight’ hakkında geliştikçe çok daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Koleksiyonunuza bir çift ekleyecek misiniz? Bize bildirin ve buradayken, tam Nike Sneaker serisine bir göz atın!

Hanzuing aracılığıyla görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published.