Air Jordan 1 Retro Yüksek OG “Gümüş Ayak” gelecek hafta piyasaya sürülüyor!

0 Comments

Bu günlerde bir çift Ürdün 1’ine ellerinizi almanın her sürümün daha da zorlaştığını inkar etmek zor, ister düşük üst veya yüksek bir sürüm olsun, geliştirmede iyi hazırlanmış olmalısınız Büyük Drop Günü için. Bazılarınızın koleksiyonunuzda zaten birçok çift olabileceğini biliyoruz, bazılarının hiç olmayabilir. Bununla birlikte, Air Jordan 1 retro yüksek OG “Gümüş Ayak” gelecek hafta piyasaya sürülüyor ve bu konudaki hype seviyesinin oldukça çılgın olduğunu garanti edebiliriz. İşte ellerinizi bir çift almak isteyip istemediğinizi bilmeniz gereken her şey!

Nike’a gelen ve küresel olarak seçilen tüccarlar, bu yaklaşan Nike AJ1 High, bu yıl Jordan Brand’ın kadın serisine en son ek. Derinlemesine fotoğraflar, 2018’den itibaren hava Ürdün 1 yüksek “altın” renk yoluna güçlü bir benzerlik taşıyan çarpıcı bir renk düzenlemesini gösteriyor. Kutu, topuk ve ayak bilekleri daha sonra gevrek beyaz bir tabanın üstünde tam tahıllı siyah deri panellerle dengelenmiştir.

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Spor giyim devinin ünlü Swoosh logoları, hepimizin bildiği ve sevdiği OG Nike estetiğini korumak için yanal ve medial tarafları süslüyor. Tabii ki, Michael Jordan’ın yakadaki anında tanınan kanatlar logosundan bahsetmeden Air Jordan 1 hakkında konuşamazsınız. Efsanevi spor ayakkabının sonlandırılması, bu Jordans’ın basketbol sahasında ve dışında çirkin bir konfor ve yastıklama sunmasını sağlamak için Swoosh markasının seçkin hava teknolojisi ile gizlenmiş tam uzunlukta bir orta taban altında.

Nike Air Jordan 1 High OG WMNS Gümüş Toe’nin ayakkabı koleksiyonunuzu bir sonraki seviyeye yükselteceğinden şüphemiz yok! Bu yüzden boyutunuzu güvence altına almak istiyorsanız, en iyi polis şansınız için tek satıcıya kilitli tutun. Bu arada, çok yakında piyasaya sürülen Trophy Room X Air Jordan 1 “Chicago” hakkında resmi görüntülere göz atın!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.