Bir dönemin sonu: Miadidas kapatıldı

0 Comments

Bu bir dönemin sonu. Nisan 2000’de piyasaya sürüldüğünden beri Miadidas, sporculara, spor ayakkabılarına ve gündelik kullanıcılara kişisel özelliklerine göre üretilen benzersiz spor ayakkabılar yaratma şansı verdi. O zamanlar, bu tamamen yeni bir kavramdı ve herkesin ürünleri kendi beğenilerine göre özelleştirmesine izin verdi. Ancak, Miadidas’ın resmen kapatıldığını duyurduğumuz için üzgünüz.

Bu haber, Adidas’ın onaylanan uygulamayı kapattıklarını açıklamasından altı ay sonra geliyor. @Kickposters’dan Dan Freebairn’e göre, Miadidas 13 Ocak’ta var olmayı bırakacak. O zamana kadar vuruşları özelleştirebilirsiniz, ancak son derece sınırlı boyutlar ve renk seçenekleri ile birçok ürün ve özelleştirme seçenekinin kaldırıldığını fark edeceksiniz.

Freebairn’in de Adidas’ın “özelleştirme için yeni fırsatlar keşfedeceğini” de söylediği gibi, hepsi kıyamet ve kasvet değil; Bu ne olursa olsun, sadece zaman söyleyecektir, bu yüzden geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun. İlgili haberlerde, Adidas Y-3’ün İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu hafiften daha hafif.

Yepyeni Adidas Heat’i almayı düşünüyorsanız, en sonuncuyu buradan kontrol ettiğinizden emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.