Yayın Hatırlatma: Air Jordan 5’i kaçırmayın “Ne”!

0 Comments

Air Jordan 5 “ne” Temmuz ayında geri döndüğünde, bunun polis için bir ihtiyaç olacağını hemen biliyorduk. Efsanevi basketbol ayakkabısının 30 yılını kutluyor, Silhouette’in sekiz ünlü ünlü renklerinden detaylar alıyor ve onları eşleşmeyen bir başyapıt haline getiriyor. Gördüğün gibi mi? O zaman yarın 7 Kasım’da sabah 8’de indiğinde polis olduğunuzdan emin olun!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

“Tokyo”, “Şangay”, “Raging Bull”, “Bel-air”, “lazer”, “yeşil fasulye”, “ordu zeytin” ve tabii ki ” Quai 54 “,” ne “daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. En iyi süetten başka bir şeyden dolup taşmış, yukarıda bahsedilen “Tokyo” ve “Şangay” dan amblemler her iki ayakkabının yan topuklarına ince bir şekilde işlenir.

Büyük boy diller, hepimizin bildiği ve sevdiği klasik Air Jordan 5 estetiğini yaratır ve aşağıda, sahada ve dışında çirkin bir konfor ve yastıklama sağlayan efsanevi P-51 savaş uçağı ilhamlı hava orta tabanını bulacaksınız.

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike Air Jordan 5 “Ne” hakkında sevmeyecek ne var? Yarın 7 Kasım’da sabah 8’de düşecek, en iyi polis şansınız için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Ve ilgili haberlerde, bir kupa odasının sızdırılmış görüntüleri x air jordan 1 retro yüksek og ortaya çıktı!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.