Yeezy iyileştirme 350 V2 ‘Beluga’ gerçekten bir restock alıyor mu?

0 Comments

Yeezy Mafia’nın nadirlik tablosuna göre, Yeezy geliştirme 350 V2 Beluga beşinci on beş ‘SPLY-350’lerden oluşuyor. Aynı şekilde V2 için ortaya çıkan ilk renkti. Tüm zamanların en büyük Yeezys’lerinden biri olarak konumlandırılması koşuluyla, sadece bunlar yeniden stok olacaksa kargaşayı hayal edebilirsiniz. Ancak, mevcut söylentiler geçecek bir şeyse, 2019’da gerçekten bir gerçeklik olabilir!

İlk olarak çok sayıda kaynaktan sızan, Yeezy 350 Beluga’nın sadece yeniden stoklamakla kalmayacağı, ancak tamamen özel bir ayakkabı kutusunda görünmeyeceği iddia edildi. Geleneksel karton kutunun aksine, krem ​​renkli bir kutunun bu sürümü özellikle özel olarak işaretlediği söyleniyor. Ön görüntüler, stil kodunun orijinal belugas ile eşleştiğini gösterir.

Çok heyecanlanmadan önce, bu iddiaya ağır bir muhalefet var. Aslında, Yeezy Mafya, “Sahte” başlığı ile görüntüleri retweetleyerek tartıldı. Diğerleri, bu farklı renkli kutunun, yaklaşan Yeezy’nin 350 V2 ‘gerçek formu’ geliştirmesinin ambalajı olduğunu öne sürüyor.

Daha fazla haber ve Yeezy 2019 serisini çevreleyen güncellemeler için Sole satıcı uygulamasını indirdiğinizden emin olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm