Şüphesiz Nike Air Vapormax Plus

0 Comments

ile ne giyilir Nike Air Vapormax, son hafızada düşecek en iyi silüetlerden biridir. Tam uzunlukta bir hava ünitesine sahip olan tasarım basitçe kusursuz, bu yüzden mükemmellik üzerine tam olarak nasıl gelişiyorsunuz? Swoosh seni ele geçirdi.

Nike Air Vapormax Plus, özel spor ayakkabı stilinde bir derstir. Ünlü Air Max Plus ve yukarıda belirtilen Air Vapormax arasında bir melez olan siluet, garantili bir gösteri tıpasıdır. Bir neopren üst, TPU kafes ve elbette, hepimizin bildiği ve sevdiği tam uzunlukta hava ünitesi olan Air Vapormax Plus, yarın JD Sports aracılığıyla sabah 8’de piyasaya sürülüyor ve size birkaç şey göstereceğiz Gizli spor ayakkabılarla giyebilirsiniz.

Nike Tech Polar Windrunner Tam Zip Hoodie

Sıcaklıklar düşmeye devam ettikçe, bu teknoloji polar Windrunner Full Zip Hoodie kış için en iyi arkadaş. Ağırlık olmadan Nike’ın yenilikçi teknoloji polar malzemesi ile inşa edilen mafsallı kollar ve kavisli dikişler hareket aralığını optimize eder. Buna ek olarak, üç panelli bir başlık daha soğuk günlerde kapsama alanını artırır.

Nike Tech Hoodie

Nike’ın yenilikçi teknoloji polar malzemesinden inşa edilen uygun şekilde adlandırılan Tech Hoodie, ilave ağırlık olmadan hem konfor hem de sıcaklık kullanır. Karıştırma dışında her şeyi yapan bir jakar kamuflaj baskısına sahip olan kapüşon, ek bir kapsama alanı için tam bir fermuar sabitleme ve ayarlanabilir, panelli bir kaput spor.

Nike Tech Polar Windrunner Tam Zip Hoodie

Kış teknik olarak neredeyse bitmiş olsa da, donma sıcaklıklarına hazırlanmak hala zarar vermiyor ve TheTech Polar Windrunner tam fermuarlı kapüşonlu çözüm. Bizi Swoosh’un Teknik Polar Kumaşı yapan bu parça, olduğu kadar rahat ve ünlü Windrunner Chevron tasarımı ile bitirildi.

Nike Tech Polar Joggers

Bu teknoloji polar joggers’da ağırlık olmadan sıcak kalın. Nike’ın vücut ısısını yakalayan termal teknoloji polar kumaşı ile inşa edilen çift yüzlü jersey, içte ve dışta pürüzsüz rahatlık sağlar.

Nike Tech Polar Joggers

Bu teknoloji polar joggers ile hafif sıcaklığı keşfedin. Nefes alabilen bir pamuk karışımından üretilen pantolon, hareket etmek için yapılan önemli ölçüde konik bir uyum sunar. Ayarlanabilir bir bel bandı ve çok cepli bir depolama sistemine sahip, şimdi satışta, bu yüzden hala mevcutken onları ele geçirin!

Nike Tech Pants

Daha önce işaret edilen Nike Tech Hoodie ile en iyi maç olan bu teknoloji pantolonları karışmaktan başka bir şey yapmaz.

Nike Tech Polar Joggers

Soğukta konfor ve sıcaklık için optimize edilmiş olan Tech Poleece Joggers, hafif ve rahat bir estetiği sunar. Mafsallı diz panelleri kullanan bu pantolon, egzersiz yapsanız da ürperiyor olsanız da, kullanıcılara çok daha doğal bir hareket aralığı sağlar.

Nike Tech Polar Joggers

Ve son fakat en az değil, bu teknoloji polar joggers sade bir gri renkte boyanmış. Sıcak, şık ve çok yönlü, bir çift kış pantolonu için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeydir ve Nike’ın yenilikçi termal teknoloji polar kumaşıyla ısı sıkışır ve soğuk tutulur.

Nike Air Vapormax Plus’ı kopyalamayı bile düşünüyorsanız, alarmlarınızı yarın sabah 8’de ayarlamayı unutmayın! Ve hala mevcutken parçaları çekmek için bağlantıları tıkladığınızdan emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.