ESPN X Adidas Ortaklığı bize tam geri çekilme titreşimleri

0 Comments

sunuyor Spor dünyası ve spor ayakkabıları bir kez daha ev eğlencesi ve spor programlama ağı, ESPN x adidas için üç şeritle birlikte bir araya geldiğinde bulanıklaşıyor. işbirliği. İki efsanevi siluetle uğraşırken, bu koleksiyondan büyük vintage titreşimler alıyoruz.

İlk on Hi ve Adilette’in yer aldığı her iki çift, her iki çiftin de özetlenen sentetik yılan derisini ve vintage bir görünüm için çok sayıda regal altın aksanı işlevi görür. Eski kurum markalaşması, dil üzerinde keşfedilebilir ve Sports Network’ün 1979 prömiyeri ile tamamen sıralanan tablolar, ilk onun ilk çıkışını yaptığı yıl.

Adidas aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

“İlk on damla ile, bugün anladığımız gibi medyanın yanı sıra sporun temelini de kutluyoruz – markalar ve bugün bulunduğumuz yer için yolu çizen sporcular.” Adidas Basketbol Genel Müdürü Eric Wise’ı tartışıyor. Diyerek şöyle devam etti: “Bu sürüm, iki şaşırtıcı şirketimizin miraslarına katkıda bulunan herkes için.”

10 Ekim’de düşerek, ESPN X Adidas Koleksiyonu hakkında neye inandığınızı ve bu ayın ilerleyen saatlerinde hangi çifti yakalayacağınızı anlayalım! Buradayken, spor ayakkabı oyununuzu Xbox X Adidas Forum Tech Boost ile de seviyelendirebilirsiniz!

Adidas aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm