Gizli X Nike Dunk High “Chaos” Koleksiyonu

0 Comments

Haziran Takahashi Gizli X Nike Dunk High “Kaos” koleksiyonunu açtığında geçen ay, şok ettik, ancak hoş bir şekilde şaşırdık Aynı zaman. Spor ayakkabılarını tamamen yapılandırmak ve yeniden yapılandırmak için popüler olan bir tasarımcı, Dunk için işleri oldukça az tutmayı seçti ve şimdi yakın ve kişiselleşiyoruz!

Burada “Triple Black” ve “Üçlü Beyaz” renk şemalarında görülen, Undercover’ın basketbol ayakkabısını ele geçirdiği kadar şık. Ek derinlik için birden fazla dokuya sahip birinci sınıf bir deri üst ile, bir Nike Swoosh yanal ve medial yan panellerde ateş ederken, Toebox’taki delikler ultra nefes alabilen bir deneyim sunar.

Fashionsnaps aracılığıyla görüntü

Fashionsnaps aracılığıyla görüntü
Tabii ki, Takahashi’nin arkadaki çok dilli görüntülerden bahsetmeden Dunk Yüksek’ini ele geçirmesinden bahsedemezsiniz. Sol ayakkabı “kaos” ile süslenirken, en iyi Almanca “Gleichgewicht” kelimesine doğrudan “denge” olarak çevrildi. Bu daha sonra React Element 87’ye geri dönen ve Presto işbirliklerini tepki veren benekli bir orta tabanla tamamlanır.

Şu anda, gizli x nike dunk yüksek “kaos” koleksiyonu hakkında başka hiçbir şey bilinmemektedir, ancak 2021’in sonuna doğru düşeceğini biliyoruz. En çok hangi renk hissettiğinizi bize bildirin, Ve siz buradayken, Fragment Design X Nike Dunk High “Londra” adlı fragment tasarımına da bakabilirsiniz!

Fashionsnaps aracılığıyla görüntü

Fashionsnaps aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.