Bu yaz başlarında sadece 100 çift Adidas NMD S1 “Friends & Ailesi” var

0 Comments

Williams, yaklaşan Adidas NMD S1’i kızdırmak için Instagram’a gitti. Üç Stripes’in efsanevi göçebe siluetinin en son nesli, aynı zamanda modelin şimdiye kadar aldığı en büyük yeniden tasarlanıyor. Resmi lansman tarihi daha yakın ve yaklaşırken, şimdi Adidas NMD S1 “Friends & Family” a ilk bakışımızı alıyoruz – ve bu bir sersemletici.

Philllllthy üzerinden görüntü
Temiz bir “aero yeşili” renkte boyanmış “Friends & Family” baskısı Adidas’ın iç çemberine özeldir. Esnek bir çorap benzeri Primeknit üstü olan lateraller ve medialler, Yeezy Boost 380’e benzer monofilament ağında süslenmiştir. Kalın 3M halat dantelleri her şeyi birbirine bağlarken, yan duvarlar boyunca üç şerit detaylandırma sürgünleri.

Aşağıda büyünün olduğu yerdir. Ekstra tıknaz bir destek orta tabanına sahip olan bu, sahip olduğu kadar rahat olan bir görüş ünitesine yerleştirilmiştir. Hepsini yuvarlamak için, NMD’nin dış tabanı, retro maraton eğitmenine çarpıcı bir benzerlik taşıyan ve tasarımı sonlandıran birkaç trefoil logosundan oluşuyor.

Philllllthy üzerinden görüntü
Adidas Originals NMD S1 “Friends & Family” perakende sürümü almayacak, ancak siluetin kendisinin çok yakında piyasaya sürüleceği söylentileri var. Bu renk hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve ilgili haberlerde, Adidas’ın Restropy E5 “Katı Gri” New Balance 327’ye cevabıdır!

Philllllthy üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.