Offit White X Nike Air Max 90 ‘Çöl Cevheri’

0 Comments

Derin bir bakış Haziran ayında ilk kez sızdığını düşünerek, her yerde spor ayakkabı başları (IM) Sabırla Beyaz’ın serbest bırakılmasını beklemektedir. X Nike Air Max 90 ‘Çöl Cevheri’, şimdi olduğu gibi, sonlandırıcıya derinlemesine bakıyoruz!

Görüntüler Sneaker Insider @Hanzuying’in izniyle, ‘Çöl Cevheri’ üstü açık kahverengi bir gölgede boyanmıştır. Yan paneller boyunca çarpıcı bir turuncu swoosh bulunurken, güçlü bir ‘hiper yeşim’ yaması ayakkabıyı güzel kontrastlı bir estetikle sağlar. Aşağıda, ekstra konfor ve daha pürüzsüz bir adım için hava infüzyonlu bir orta taban mevcuttur ve bir şeyleri tamamlamak için, “hava” markası hepimizin anladığı ve sevginin anladığı yapısız estetiği tamamlar.

Off-White X Nike Air Max 90 ‘Çöl Cevher’ hakkında ne inanıyorsunuz? Bu sürüm için kendinden geçmiş misiniz? Yoksa Off-White X Nike hype treninin raylardan çıktığına inanıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi anlayalım! İlişkili haberlerde Virgil Abloh, Off-White X Nike Air Force 1 ‘Volt’ ın “Kişisel Çifti” ni alay etti!

Yepyeni bir Nike Heat’e girmeye inanıyorsanız, akımı burada incelediğinizden emin olun!

Hanzuing aracılığıyla görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published.