Nike Dunk Low “Orta Köri”

0 Comments

Bu yıl Dunk Low için büyük olduğunu düşünüyorsanız, Nike Dunk Low “Orta Köri” de dahil olmak üzere 2021 için mağazada ne olduğunu görene kadar bekleyin! Şimdiye kadar gördüğümüz en hızlı renklerden biri, eğer bir tane görürsek bu, polis için garantili bir ihtiyaç!

Temiz beyaz deri taban üzerinde çalışan mutfaktan ilham alan renk paleti, ayak bileğinden ayak parmağı kutusuna giden açık kahverengi süet panellerle kaplanmıştır. Markalaşma, zevkle terzilik bir estetik için dil ve topuk boyunca işlemelidir, ön boyunca delikler onlarca yıldır var olan klasik bir görünüm sunar.

Repgod888 ile görüntü

Repgod888 ile görüntü

Repgod888 ile görüntü
Lateral ve medial yan paneller boyunca, çok ince bir kontrast popu için taş tonlu bir Nike Swoosh özellikleri ve her şeyi yuvarlamak, ateşli sıcak görünümü sonlandıran temiz beyaz orta tabandır.

İster Balti’nize ister Jalfrezi’nizde olun, Nike Dunk Low “Orta Köri” sizin için en iyisidir. Görünürde çıkış tarihi olmadan, bunlar gelecek yılın başında bir süre piyasaya sürülecekti, ancak bu henüz resmi olarak doğrulanmadı. Bu dil karıncalanma renkleri hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve buradayken, Nike Dunk Low SP “Veneer” a resmi bir göz atabilirsiniz!

Repgod888 ile görüntü

Repgod888 ile görüntü

Repgod888 ile görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.