Comme des Garçons X New Balance 57/40 Gidiyor Tam Gizli Mod

0 Comments

Rei Kawakubo bu sezon hiçbir şey tutmuyor. Comme des Garçons X Nike Air Foamposite One’ı Homme Artı Sonbahar/Kış 2021 Pist Vitrini’nde dün, efsanevi Japon tasarımcı şimdi imza estetiğini Comme des Garçons x New Balance 57/40’a ödünç verdi. aldığı gibi gizli.

Sadece bu ayın başlarında ilk çıkışını yapan bir siluet olan CDG’nin 57/40’ı ele geçirdi, ancak benzersiz. 1988 göz önüne alındığında, bu ayakkabının “üçlü siyah” naylon ripstop tabanının üstünde gelişirken, tereyağlı süet paneller ayak parmağı, topuk ve aynı zamanda lateral yan duvarları çevreliyor. Optimum su yalıtımı için Gore-Tex ile aşılanmış olan bu, arkaya doğru ekstra markalaşma ile vurgulanır.

Moda Snap ile görüntü

Moda Snap ile görüntü
Aşağıda, 80’ler ile 90’lar arasında bir kombinasyon gibi görünen yığılmış bir orta taban keşfedeceksiniz ve aynı zamanda, CDGH logosunu altının hemen üstünde gururla sergileyen ortak markalı bir dil tanımlamak için yuvarlanacaksınız. Durum Yeni Denge Bir.

Şüphesiz Comme des Garçons Homme X New Balance 57/40’ın yakında düşmesini umuyoruz, ancak üzücü bir şekilde bunların serbest bırakılması için yıl sonuna kadar beklememiz gerekecek. Geliştikçe çok daha fazla haber için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve ilişkili haberlerde, Kazablanka X New Balance XC-72, işin en çılgın tabanına sahip!

Moda Snap ile görüntü

Moda Snap ile görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.