Nike Zoom çift istiflenmiş “Siyah” açılır

0 Comments

Swoosh fütüristik koşucularla ilgili olduğunda yabancı değil ve yeni Nike Zoom çift istiflenmiş “Siyah” kesinlikle farklı değil. Beaverton markasından gelen mevcut siluet olan bu model, Air Zoom Alphafly’den bir sonraki% ilham alıyor, ancak tasarımını bir sonraki seviyeye itiyor.

Nike aracılığıyla görüntü
Daha fazla uyarlanabilirlik ve esneklik için tam bir üst kısım içeren yuvarlanan deri, ekstra premium bir vibe için topukta görünür. Yapılandırılmış bir Nike Swoosh, yan taraftan ayak parmağı kutusuna ateş eder ve dilde “14 09 11 05” yazan bir tanım bulacaksınız. Bu, uzaktan teknik bir özet gibi görünse de, aslında markanın adını sayısal bir sırayla açıklıyor.

Tabii ki, o çılgın orta taban ünitesinden bahsetmeden “siyah” hakkında konuşamazsınız. İki büyük zoom bakla üst üste yığılmış olarak, sınır bilmeyen konfor ve yastıklama için TPU plakaları ile ayrılırlar. Daha sonra ön ayaktaki tek bir zoom diski ile yuvarlanır ve o kadar sert tasarımı sonlandıran yarı saydam bir dış tabanla kaplıdır.

Nike aracılığıyla görüntü
2 Temmuz’da piyasaya sürülmesi beklenen Nike Zoom çift yığılmış “Siyah” orada başka hiçbir şeye benzemiyor, bu yüzden günlük rotasyonunuzda bir çift ihtiyacınız varsa tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Siz buradayken, Nike Air Force 1 tipi “Kavun Tonu” hala mevcut!

Nike aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.