Bay Lee X Nike, Çin Yeni Yılı’nı bu işbirlikçi sürümüyle kutluyor

0 Comments

Bay Lee’nin Kahramanı’nın Niketown’daki Yolculuğu NFT sergisini geçen yıl, Londra merkezli İngiliz doğumlu Çinli tasarımcı, kültürel mirasını kutlamaya hazırlandı. Bu en yeni işbirlikçi çalışmalar. Bay Lee X Nike, Tiger’ın önümüzdeki yılını kutlamak için hazırlanan çeşitli kısıtlı baskı hoodies oluşturmak için bir kez daha güçlerini birleştirdi.

Bay Lee’nin çalışmalarından haberdar olmayanlar için, sıklıkla kendi deneyimlerinin bir uzantısı olarak adlandırılır. Pop kültür temaları ile entegre olan geleneksel Çin ikonografisi ve Londra’nın şehir manzarası şekli Bay Lee’nin çalışmaları stilize ve açıklayıcı sanat eserlerinin farklı bir karışımına dönüştü.

Lunar Yeni Yılı durumunda, bu yeni kapüşon, Çin’in ‘福’ ın servet ima işaretinde yer alan kaplan temasının çarpıcı bir yılına sahiptir. Turuncu, kırmızı ve altın tonları, kapüşonun derin siyah taban tonunun aksine oturan canlı bir işlemeli stil üretmek için bir araya gelir.

Bu parçalar sadece 50 birim ile sınırlıdır ve yarın Nike uygulamasındaki Nike üyelerine (1/2/22) Çin Yeni Yılı için sunulacaktır. Buna ek olarak, Çin Yeni Yılı hafta sonu (5 ve 6 Şubat) boyunca Bay Lee, Niketown Londra’daki özel yapım tuval duvarında çevrimiçi olarak çekilecek. Parça, güç, cesaret, güven ve güvenlik temalarını yansıtacak ve aynı zamanda kamu tarafından süresi boyunca görülebilir.

En yeni çalışmalarına ayak uydurmak için Bay Lee’nin Instagram profiline göz atın!

Nike aracılığıyla resim

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm