İlk olarak X Jordan 1 ‘Siyah Ayak’ parçasına bak?!

0 Comments

Yukarıdaki maket, bu yılın başlarında haberlerin bir Fragment X Jordan 1 işbirliğini sızdırdığı zaman yayınlandı. Birçoğunuz şüpheliydiniz, bu da bugünün sözde spor ayakkabı sızıntı hesaplarının Photoshop becerileri göz önüne alındığında şaşırtıcı değil. Sonuçta, herhangi bir kişi Ürdün 1’in topukuna bir parça logosu ekleyebilir, değil mi?!

Bununla birlikte, bir şok olarak gelse de, Fragment aslında bir Ürdün takip için Nike’a katılacak gibi görünüyor. Ancak @ModernNotoryety’ye göre, bu çift bu çift bir renkte yer almayacak, ancak daha ziyade ikonik ‘siyah ayak parmağı’.

Hiroshi Fujiwara’dan son işbirlikçi Ürdün 1’e gidecek bir şeyse, bu yaklaşan stil büyük ölçüde aranabilir. 2014 yılında piyasaya sürülen Fragment X Jordan 1 ‘Sport Blue’, yine de yeniden satış pazarında 1000 £ ‘dan fazla komuta ediyor!

Kaynaklara göre, Fragment tarafından Ürdün 1 ‘Black Toe’ 2019’da geliyor. Daha fazla güncelleme ve uyarılar için sosyal kanallarımıza kilitli tutun. Aksi takdirde, bu sezonun popüler orta renkleri de dahil olmak üzere en son Jumkan silüetlerinden bazılarına bir göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm