Nike ve EA Sports Gear Air Vapormax 2019 ‘Madden Pack’

0 Comments

Nike Air Vapormax 2019, spor ayakkabı dünyasını fırtına ile alıyor. İlk olarak geçen yılın sonunda tanıtılan ayakkabı, oyun boyunca dalgalar yaptı ve şimdi, Swoosh Air Vapormax 2019 ‘Madden Pack’ için EA Sports ile bir araya geldi!

Atlanta, GA’da başlayacak olan Super Bowl Lii’nin kutlamasında üretilen ‘Madden Pack’ özel kutu. Chiefs süperstarı Travis Kelce, 31 Ocak’ta Super Bowl Pazar günü başlayan EA Sports Bowl’daki Gear’ı piyasaya sürecek.

Ellerinizi sınırlı sayıda sette almak istiyorsanız, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sürpriz bir kilidiyle Madden NFL 19 oyun topluluğuna sunulacaklar. Madden Rewards programı aracılığıyla, kullanıcılar Madden Daily Twitch şovuyla veya kazanma fırsatı için Ultimate Team Solo Challenge ile etkileşime geçebilir. EA Sports X Nike Air Vapormax 2019 ‘Madden Pack’ i taklit edip etmeyeceğinizi bize bildirin ve şu anda resmi tek tedarikçi uygulamasını ücretsiz indirdiğinizden emin olun! İlgili haberlerde, renk kayması son zamanlarda Nike Air Vapormax’a doğru yol aldı.

Yepyeni Nike Heat’i almayı düşünüyorsanız, en sonuncuyu buradan kontrol ettiğinizden emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.