Yeezy nsltd bt “haki” maruz kaldı

0 Comments

, cömert ayakkabı tasarımları için anlaşıldı, Kanye West’in geç saatlerde işte zor olduğu gibi, yepyeni Yeezy nsltd bt “haki” açığa çıktı . Yılın daha karıştırıcı ayları için tam zamanında ortaya çıkan NSLTD, gerçekten yalıtılmış anlamına gelir, bu da botların, rahat kalmanızı garanti etmek için içeride ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sıcakları korumaya hazır olduğunu ima eder.

Botlar Instagram’da A $ AP Bari tarafından alay edildi ve şimdi çok daha kapsamlı resimler, Paris’teki Yeezy Sezon 8 şovunun bir parçası olarak görüldükten sonra Yeezy Mafia’nın izniyle gösterildi. Botların kendileri, daha önce kuzey yüzünün çekiş katırı gibi siluetlerde görülen bir estetik olan kükmlek ceket benzeri bir görünüm sergiliyor.

Yeezy mafiayeezy nsltd bt “Haki”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Younglordyeezy nsltd bt “haki” aracılığıyla görüntü

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Bunları piyasadaki diğer seçeneklerden ayıran şey, Yeezy’nin normalde savunduğu en son tarzdır. Bir soru olmadan aramızda moda bilincine sahip olacak bir avante-garde görünümüne uyuyorlar. Henüz yüksek kesilmiş üst üstlerin ne kadar üretildiğinden veya tam olarak ne kadar kesin olarak sabitleneceklerinden emin değil, ancak nötr-gri bir tonda güverte olduklarını görebiliriz, bu da bir kıyafetle hızlı bir şekilde eşleştirileceklerini ima edebiliriz. . Tek sistem bize anında yeezy köpük RNNR’yi hatırlatıyor ve aynı şekilde botların alt yarısına bir dış iskelet yazıyor gibi görünüyor.

Onları seviyorum ya da sevmiyorum, Yeezy NSLTD BT “Haki” nin serbest bırakılmasından sonra bir hit olması şartıyla, neredeyse birdir, bu yüzden polis memuru istiyorsanız, beklemenin yanı sıra hazırlıklı olduğunuzdan emin olun. Henüz Kasım ayında azalma söylentileri olmasına rağmen, çift için resmi bir çıkış tarihi yoktu. En yeni tüm şeyler için en iyi tek sağlayıcıda en iyi kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve burada sizken sitemizin geri kalanını incelediğinizden emin olun. “Soluk Azure”!

Younglordyeezy nsltd bt “haki” aracılığıyla görüntü

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm