Sürüm Bilgileri Sızan: Yeezy 350 V2 ‘Citrin’ ve ‘Cloud White’

0 Comments

Geliştirin. Her şeyin Kanye’nin Adidas kampından huzurlu olduğuna inandığınızda, kendinden geçmiş olmak için çok daha fazla fitness eğitmeni var gibi görünüyor. Örneğin, Yeezy 350 V2 ‘Citrin’ ve ‘Bulut Beyaz’ geliştirin. Yeezy Mafia’ya göre, bunlar çok yakında tanıtıyor!

Her iki makyajdan da sızan, en çok sevilenleri toplayan Yeezy 350 V2 ‘Bulut Beyaz’ idi. Anlaşılır bir şekilde, spor ayakkabı kafaları daha yumuşak bir renk kavramında gazlı gibi görünüyor.

Yeezy Mafia bunları “son derece açık mavi ve son derece açık gri” olarak açıklıyor; Bej renkli bir şey gibi görünen tek ayak altında iyileştirin. 2019 için önceki Yeezy 350’ler gibi, bu tasarım şeffaf bir şerit işleyecek.

Yeezy 350 V2 Citrin, daha sıcak tonlardaki özelliklerin yanı sıra biraz daha karanlıktır. Hızlı bir Google göz atması, sitrini bir protein molekülü için kimyasal bir terim olarak tanımlar. Ayakkabılarını adlandırma ile ilgili olduğunda, Kanye West her zaman becerikli!

Daha koyu bir dış taban bu çiftin altında, potansiyel olarak sakız otururken, yumuşak Primeknit iki renk kontrastını sergiliyor!

Neyse ki, her iki çiftte beklemek için uzun sürmüyor, çünkü bunların bu Eylül ayında tanıttığı söylentileri var. Gerçek resimlere ek olarak çok daha fazla bilgi için tek satıcı uygulamasına kilitli tutun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.