Yayın Hatırlatma: Air Jordan 3 “Midnight Navy” kaçırmayın!

0 Comments

Georgetown Hoyas’tan esinlenen Air Jordan 3 “Midnight Navy”, herhangi bir rotasyonda bir yer olması gereken gelecekteki bir klasik. İlk olarak yılın başında tanıtıldı, nihayet bu hafta sonu 27 Mart’ta sabah 8’de birden fazla perakendeciye başlıyorlar!

Premium yuvarlanan deriden üretilen “Midnight Donanma”, olduğu kadar çekici. Michael Jordan’ın çok sevilen basketbol silüetlerinden birini alarak, bu Air Jordan 3 koyu mavi renkte boyanırken, gri aksanlar ek kontrast için yer alıyor. Sanki yeterince ateş değilmiş gibi, egzotik fil baskıları özel bir baskı görünümü için Toebox ve Topuk’a gider.

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Tabii ki, bu ayakkabı hakkında çılgınca rahat Nike Air orta tabandan bahsetmeden konuşamazsınız. Konfor ve hem sahada hem de sahada yastıklama sağlayan bu, tasarımı sonlandıran tamamlayıcı bir kauçuk dış taban ile kaplanır.

Nike Air Jordan 3 “Midnight Navy” hakkında sevilmeyecek ne? Yarın 27 Mart’ta sabah 8’de güvende olun ve en iyi polis şansınız için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bunlara gidip gidemeyeceğinizi bize bildirin ve kaçırırsanız, A Ma Maniére X Air Jordan 3 “Beyaz” gecikti!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.