Sacai x Nike Cortez, geçen yılın sonunda resmen açıklandı

0 Comments

, tek satıcı bir Sacai X Nike Cortez’in çalışmalarda olduğunu bildirdi. Birçok spor ayakkabı, buna inanılması biraz zor olsa da, Chitose Abe-Helmed Etiket, sonbahar öncesi kadınları ve sonbahar/kış 2022 erkek koleksiyonlarıyla birlikte resmen maruz kaldı-ve şimdi ilkini alıyoruz Henüz bak!

“Beyaz” ve “Gri” dahil olmak üzere iki renkte gelen ilk kişi, şüphesiz 1972’de geri dönen OG çiftinden etkileniyor. Silhouette’in çıkışının ilk olduğunu düşünerek elli yılı kutluyor, birincisi de pürüzsüz bir naylon bina içeriyor. Orijinal ile aynı tonlarda tereyağı süet bağlama sistemi olarak. İkincisi ise, biraz daha sade bir şey tercih ediyor. Elli gri tonunu bir araya getiren sonuç, ona attığınız her şeyi sallayabileceğiniz ultra giyilebilir bir spor ayakkabıdır.

SACAI Aracılığıyla Görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

SACAI Aracılığıyla Görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Tabii ki, koleksiyon boyunca keşfedilebilecek tüm SACAI-ismleri tartışmadan bu istenen ortaklık hakkında konuşamazsınız. İki dil ve iki Nike Swooshes’in hepsi iki orta kadının üstüne koyulurken, bu en iyi şekilde yapısökümdür. Ayakkabının önünde, Air Zoom Tempo’dan sonraki%’dan etkilenen tabi bir hava balonu bile keşfedeceksiniz.

Sacai X Nike Cortez Ortaklığı’nın ne zaman başlayacağına dair henüz bir kelime yok, ancak kesinlikle bu yıl yayınlanacaklar. En çok hangi renkte hissettiğinizi ve ilişkili haberlerde hissettiğinizi anlayalım, işte Sacai x Nike Vaporwaffle “noir” ve “Sail” için mevcut sürüm bilgileri!

SACAI Aracılığıyla Görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

SACAI Aracılığıyla Görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.