Nocta X Nike Hot Step Air Terra’nın nihayet bir çıkış tarihi var

0 Comments

Aylarca süren beklentiden sonra Drake’in hevesle beklenen Nocta X Nike Hot Step Air Terra işbirliği nihayet bir çıkış tarihi aldı. Hem karartılmış hem de üçlü beyaz varyantlar düşecek ve bunları koleksiyonlarına eklemeye hazırlanıyor. Spor ayakkabılar sızdırılan görüntülerde birçok kez alay edildi, ancak şimdi Nike’ın nezaketine, spor ayakkabılarının gerçekten neye benzeyeceğini gösteren resmi kampanya görüntülerine muamele gördük.

İlk olarak, krom metal detayları tasarıma ekstra bir derinlik katmanı ekleyerek, çoğunlukla beyaz bir görünüm sergileyen Nocta X Nike Hot Step Air Terra “Beyaz Chrome”. Siluet, bu işbirliği için yepyenidir, ancak 2000’lerin başlarındaki Retro Air Max sürümlerinden ilham alıyor, bunları çok yönlü bir spor ayakkabı haline getiriyor.

Nikenocta x nike ile görüntü sıcak adım hava terra “beyaz”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nikenocta x nike ile görüntü sıcak adım hava terra “beyaz”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Beyaz çifti kontrastlamak için, Nocta x Nike Hot Step Air Terra “Triple Black”, şüphesiz bir eşofmanla mükemmel bir şekilde eşleşecek kesinlikle gizli bir görünüm kullanıyor. Krom swoosh’lar bir kez daha mevcuttur ve bu sefer yaklaşık 3M detaylar dahildir, bu da bunların karanlıkta yansıttığını gösterir. Tıknaz orta taban, topuğun altında görünür bir hava maksimum ünitesi ile bol miktarda yastıklama gizler.

Yaklaşan Nocta X Nike Hot Step Air Terra’nın görünümünü beğeniyorsanız, iyi haber, her iki çiftin de Nocta web sitesi aracılığıyla 3 Mart’ta küresel olarak piyasaya sürülmesi için ayarlanması ve daha geniş bir sürümün izlenmesi bekleniyor. Mevcut tüm spor ayakkabı haberleri ve güncellemeleri için burada tek satıcıda ideal olarak kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve buradayken bu yepyeni Hava Kuvvetleri 1’e göz atın!

Nikenocta x nike ile görüntü sıcak adım hava terra “siyah”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nikenocta x nike ile görüntü sıcak adım hava terra “siyah”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.