İkonik Adidas Londra, üç çizgili marka ‘Şehir Serisi’

0 Comments

için geri dönüyor, Adidas Londra ile en ikonik spor ayakkabılarından birini canlandırıyor. Bir 70’lerin kült klasiği, eğer gün içinde polis memuruna geri dönmediyseniz, şimdi şansınız!

‘Şehir Serisi’nin bir parçası olarak yayınlanan yeniden yayınlanan Londra, İngiliz başkentinin bir işareti olan Kraliçe’nin korumasına haraç ödeyen çarpıcı bir kırmızı ve siyah renk kombinasyonu ile boyanmıştır. Tereyağlı pürüzsüz süet panellerden üretilmiş, bağlama sisteminin yanı sıra üç şeritin yanı sıra zahmetli premium deri ve imza altın folyo markalaşması, lezzetli bir vintage estetik için yanallara çarpıyor.

Aşağıda, daha fazla çekiş ve dayanıklılık için bir sakız kauçuk tabanı keşfedecek ve her şeyi kapatmak için “Şehir Serisi MMXIX”; Yazı, yöntemini iç mekana yapar ve Teras Classic’i tamamlar.

5 Temmuz’da raflara çarpmaya hazır olan Adidas Londra, her türlü spor ayakkabı koleksiyonu için polis memuru olması kesin bir şey! Bugünün minimalist estetiğine tamamen uyan vintage bir ayakkabı, koleksiyonunuz için bir çift alıp alamayacağınızı anlayalım! Siz buradayken, Adidas Sneaker serisine bir göz atın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.