Air X Alpha Piyasaları, ISSE ve LMC’nin bu yılın başlarında LMC ile birlikte çalıştıktan sonra karmaşık bir MA-1 bombacı ceketi

0 Comments

için bir araya geliyor, Alpha Markets şimdi işbirlikçi manzaralarını bir Japonca olarak belirledi. Noncheleee ve Kyne tarafından kurulan yenilikçi stüdyo. Bu Alpha Piyasaları A Hava Bağlantısı Markets Markets Sınırlı bir baskı MA-1 bombardıman ceketi, toplam karmaşık nakış ile sergiliyor.

Akane Matsumoto aracılığıyla görüntü
MA-1 bombardıman uçağı, giysinin iki zıt tarafını sergileyen geri dönüşümlü bir yüzeyle ortaya çıkar. Parçanın ilk tarafı, Olive çevre dostu kelepçeler, havalar ve yaka ile iltifat edilen parlak siyah bir naylon kabuk sporuna sahiptir. Ceketin arkasında, “Kyne” kızının büyük bir dairesel nakış görüyoruz, Adidas Originals ve daha fazlası gibi ortaklıklarla öne çıkan tanıdık bir pop-sanat tarzı stil. Bu karmaşık nakış, görünümünü geliştirmek için beyaz, siyah ve turuncu renkleri kullanır.

Parçanın karşıt tarafı, her yerde parlak turuncu bir renk sergiliyor, bu da bir kez daha Olive çevre dostu popları tarafından geliştirildi. Buna ek olarak, giysinin arkası, aksine oturan beyaz bir “yayın” logosunu vurgular. Bu imza parçasına ellerinizi almaya çalışıyorsanız, Air’in web sitesinde internette keşfedebilirsiniz. Diğer yandan, uzun zamandır beklenen Dior X Sacai ortaklığı son olarak burada.

Leave a Reply

Your email address will not be published.