Teddy Santis, New Balance 990v6

0 Comments

Aime Leon Dore Head-Honcho Teddy Santis’in bir süredir New Balance’da iyi kitaplarda olduğu resmen açıkladı. NYC tabanlı markasıyla son derece başarılı bir işbirliğinden sonra ve bu yılın başlarında efsanevi ayakkabı etiketinde yaratıcı yönetmen bile oldu, bu yüzden spor ayakkabıları hakkında bir iki şey bildiğini söylemek güvenlidir. İlk kez Teddy’nin Instagram hesabı aracılığıyla popüler New Balance 990’ın son varyantına bir göz attık.

2019’da piyasaya sürülen V5’ten sonra, New Balance 990v6, sevilen siluet üzerinde güncellenmiş bir bakış sunuyor ve diğer popüler NB silüetlerinden ilham alıyor. Marka, son zamanlarda sadece “biraz an” olarak tanımlanabilecek olana sahip, yüksek ısınma işbirlikleri hızlı bir şekilde satıyor ve bazen orijinal perakende fiyatını üç katına satıyor!

yanlış

New Balance’daki ekip, bu yerleşik gibi görünüyor, çünkü bu güncellenmiş bu güncellemenin 990v6’nın NB992’den ödenekleri, geçen yıl içinde şöhret atan. Yeni çift burada yeni denge ile eş anlamlı olan klasik gri renkte görülüyor ve yeni siluette mükemmel bir şekilde oturduğunu söylemeliyiz.

Henüz bildiğimiz bu, ancak yakında New Balance’da ekipten resmi bir duyuru bekleyin. Bunları kopyalamak istiyorsanız, şu anda herhangi bir sürüm detayımız yok, bu yüzden açıklandıkları için en son haberler ve güncellemeler için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Siz buradayken, Kanye’nin bu hafta sonu LA’da papili en son şüpheli dublörüne göz atın!

Teddy Santisnew Balance 990v6 “Gri”

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.