Başka bir Yeezy, 350 V2 ‘Karanlıkta Glow’ Colourway’i iyileştirdi!

0 Comments

Bu ayın başlarında, Yeezy geliştirme 350 V2 ‘Karanlıkta Glow’ adına ilk bakışımızı aldık. Piyasadaki başka hiçbir şeyden farklı olarak, 2016’nın Yeezy’nin 750 ‘açık gri’ iyileştirmesini anımsattı ve karanlıkta aydınlatılan parlak yeşil bir orta taban. Şimdi, yepyeni bir ‘Karanlıkta Glow’ renk ortaya çıktı ve biz hiperden ötesinde!

Topuktan ayak parmağına giyinmiş, esnek bir primeknitte giyinmiş, uygun bir şekilde ‘Karanlık Pt. II ‘, bu sezon kafaları çevireceğinden emin olan parlak pembe bir renk şemasında boyanmıştır. Geçen ay ‘statik’ ve geçen ay düşen ‘özel sürüm’ paketi gibi, bu renk şeffaf bir yan şeritten yararlanıyor – spor ayakkabılarının çoraplarını esnetmesine izin veren bir özellik.

Kalın halat bağcıkları ayakkabıyı birbirine bağlar ve aşağıda aşağı doğru, karanlıkta parlayan bir orta taban mevcuttur, bu da kullanıcılara her adımda inanılmaz konfor ve unutulmaz yastıklama sağlayan tam uzunlukta bir geliştirme ünitesini barındırır.

Şu anda, Dark Pt’de Yeezy’nin 350 V2 ‘parıltısını geliştirme hakkında hemen hemen hiçbir şey bilinmemektedir. II ‘, ancak söylentiler doğruysa, bu Haziran ayında bir ara bırakmalıdırlar. Koleksiyonunuz için bir çift alıp almadığınızı bize bildirin ve buradayken, Adidas Sneaker aralığına bir göz atın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.