Pumpkin lezzeti Nike Air Max 90 “Sağlam Turuncu”

0 Comments

Kabak lezzet mevsimi nihayet geldi ve Nike Air Max 90 “Sağlam Turuncu” ndan daha iyi bir yöntem var? Sevilen sonbahar içeceğinden motivasyon alarak, bu düşüşe hazır renk bu sezon olmazsa olmaz.

Temiz bir “yelken” üzerinde çalışın Birlikte üs, “buğday” deri paneller üst kısmın üst yarısını süslerken, alt yarısı açık gri süette güzel kontrastlı bir görünüm için yapılır. Tanımsız, “sağlam turuncu” aksanları boyunca, tüm yöntemi parlak naylon dile kadar kauçuk topuk rozetinden uzatarak varlıklarını bilinir.

Nike aracılığıyla resim

Nike aracılığıyla resim
Odağınızı ayakkabının dibine kaydıran Nike Air orta tabanı görünür bir balon ile birlikte gelir. Daha sonra, her adımda esnek çekiş için bir sakız kauçuk dış tabanı ile kaplanır ve tasarımı sonlandırır.

Yıl sonundan önce tanıtılacak şekilde, Nike Air Max 90 “Sağlam Turuncu” nu koparmak için en iyi şansınız için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bu mevsimsel renk için neye inandığınızı bize bildirin ve ilişkili haberlerde, 2004’ten DQM X Nike Air Max 90 “Bacon” geri dönüş yapıyor!

Nike aracılığıyla resim

Nike aracılığıyla resim

Leave a Reply

Your email address will not be published.