Bu hafta sonu Adidas X Alexander Wang SS19 Koleksiyonu

0 Comments

Adidas X Alexander Wang Koleksiyonunun 5. Sezonu, bu hafta sonu aralarından en az dört çağdaş modelle gelmesi planlanıyor. Burada Bball Futbolu ve 2019 için yepyeni bir stil içeren bu tam SS19’a daha yakından bakıyoruz; Wangbody.

Bu sürümü çevreleyen çok daha fazla haber ve bilgilendirme için, tek satıcı uygulamasına kilitli tutun.

Amerikan moda tasarımcısı Alexander Wang, bu yüksek profilli işbirliklerine yabancı değil. 2016 yılında ilk olarak Adidas’a her yıl o zamandan beri gerçekleşen bir takip koleksiyonu ile katıldı. Bu sürümler geçmişte satmak için hızlı olmuştur ve bu da beraberindeki giyim eşyalarını içerir.

AW X Adidas SS19 koleksiyonunun çoğu 1980’lerin kulüp eğlence hareketinden ilham alıyor. Örnek olarak Adidas X Alexander Wang Bball Futbol Beyaz alın. Bu özel stil sizi çökmekte olan bir destek tabakasının üstünde saha esintili bir üst sat ile teraslara geri götürür.

Adidas X Alexander Wang Wangbody bu 80’lerin temasını daha da ileri götürüyor. Görünür marka, hem mor hem de siyah renklerin diline damgalanmıştır. Ama vintage logoların sizi aldatmasına izin vermeyin. Bunların teknik detaylandırılması Wang’ın önceki sürümlerine uygundur. Bu premium ve lüks bitirirken rakipsiz destek vaat eden bir ayakkabı.

Son olarak, çirkin bir renk ve kafa çevirme çekiciliği getiren Adidas X Alexander Wang Bball pembesi. Bunları bu kadar çekici kılan tereyağı yumuşak deri. Wang’ın devam eden üç stripli işbirliğinden birçok parça gibi, baş aşağı bir Adidas logosu dilde.

Adidas X Alexander Wang SS19 Koleksiyonu bu hafta sonu en büyük sürümü. 20 Nisan Cumartesi günü saat 9: 00’da Adidas UK aracılığıyla lansmanı kaçırmayın.

Afew mağazasına göre görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published.