Tinker Hatfield bu Nike Air Max 1’i “Mnlth” NFT’lerinin serbest bırakılmasının ardından “Tüyün Ördekler” NFT’yi

0 Comments

başlatmak için geliştirdi, Swoosh’tan etkilenmeyen başka bir jeton ufukta Nike Air Max 1 “Tüyün Ördekleri” na ilk kez bak. Phil Knight’ın Division Caddesi’nden bulmak için yepyeni bir Metaverse projesi olan bu, “Uçan Formasyonlar” başlıklı çabaların bir parçası olacak.

Efsanevi Tinker Hatfield tarafından tasarlanan ve Oregon Üniversitesi ile işbirliği içinde yapılan bu Air Max 1, üniversitenin imzalı parlak yeşil renk paletinde ortaya çıkıyor. Üst kısım, premium uyumdan ve süetten üretilirken, gökkuşağı renkli bir swoosh lateral ve medial yan panellerde ateş eder. Dilde renkli bir ördek grafiği bulunabilir ve bu aslında NFT’nin kendisini sergiler.

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

“Uçan Formasyonlar” düşüşü 120 ayrı NFT içerecek ve her bir tutucu da bir çift inanılmaz nadir Nikes alacak. Hatfield, 1987’de bu ünlü silueti oluşturan kişiydi, bu yüzden bu özel yinelemeyi yaratması, diehard spor ayakkabı ve metaverse meraklıları için önemli olacak.

Tinker Hatfield’ın Nike Air Max 1 “Tüyün Ördekleri” ve beraberindeki NFT, 20 Şubat’ta bir tüy web sitesinin ördekleri boyunca başlayacak bir açık artırma ile başlayacak. En iyi polis şansınız için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve ilgili haberlerde Nike yakın zamanda Stockx’ın spor ayakkabı NFT’lerine karşı yasal işlem yaptı!

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.