Nike Dunk Low “Next Nature”, sıfır karbon emisyonuna ve sıfır atıklara doğru yolculuklarının bir parçası olarak Sürdürülebilirlik’e

0 Comments

odaklanıyor, Nike Nike Dunk düşük “Sonraki Doğa” nı tanıtacak gibi görünüyor. Beaverton markasının sıfır girişimine taşınmasıyla yayınlanan bu yaklaşan renk konumları, sürdürülebilirliğe ve bir bütün olarak atmosfere büyük önem veriyor.

İlk olarak bu yaz başlarında sızan “bir sonraki doğa”, ağırlıkça en az% 20 geri dönüştürülmüş malzemeye sahip olan çevre dostu bir binadan hazırlanmıştır. Gevrek beyaz bir taban, dunk’a zarif bir görünüm sağlayan kapitone bir etkiye sahiptir ve bu da ayak bileği, bağlama sistemi ve Toebox etrafına saran güçlü mavi paneller ile kaplanmıştır.

Gizli bir siyah swoosh, yanal ve medial yan panellerde kayar, burada aynı şekilde iki malzeme etiketi keşfedersiniz. Her şeyi kapatmak için, ayak altındaki güzel beyaz orta taban, bir sakız kauçuk dış tabanı ile kaplıdır ve her adımda esnek çekiş sağlar, tasarımı sonlandırır.

Bir Dunk Lisesi ile bir araya geldiği söylentisi olan Nike Dunk düşük “Sıradaki Doğa” na düşük yer değiştirme bu yıl Kasım ayında yayınlanacak. Bu sonbahar sezonunda koleksiyonunuza bir çift ekleyip ekleyemeyeceğinizi ve burada olduğunuzda, 2021’de Sneaker Sürdürülebilirlik Belirtme konusundaki parçamızı da kontrol edebilirsiniz!

Saldıran.sneaks aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.