Summertime 2020 için Kith X Vans Slip-On Desenli Mükemmellik

0 Comments

Ronnie Fieg oyundaki en yoğun adam olmalı. Kith X Nike Air Force 1 “Üniversitesi Red” için Swoosh ile bir araya geldikten sonra, şimdi Kith X Vans slip için bir kez daha Vans ile tekrar bir araya geldi. Geçen yılki beyni Japonya ortaklayıcıları için ikinci koleksiyonlarını işaretleyen bu yaz olmazsa olmaz.

Desenlere büyük bir vurgu yapan Kith Slip-on, esnek bir tuvalden ince bir şekilde hazırlanmış ve üst boyunca Fas fayans esintili bir stil ile süslenmiştir. Kırmızı bir çift ve mavi bir çift de dahil olmak üzere iki renk şemasında sunulan ayrıntılı stil, beyaza batırılmış ultra temiz vulkanize orta tabanla dengelenir ve estetiğin ideal yan yana yerleştirilmesine neden olur.

KITH aracılığıyla görüntü
Premium bir deri iç taban, aynı zamanda, Amerikan Streetwear markasının imza kutusu logosu ile toplam, parlak mavi bir renk tonunda ana hatlarıyla tamamlandı.

27 Haziran’da Kith’e düştüğü söylentiler, KITH X Vans slip-on kaçırılmamalı. Bunları mevsimsel rotasyonunuza ve ilişkili haberlere ekleyip ekleyemeyeceğinizi anlayalım, çok daha fazla Kith X Nike Hava Kuvvetleri 1’leri yolda görünüyor!

KITH aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.