Teddy Santis, Aimé Leon Dore X New Balance 650R

0 Comments

NYC tabanlı yaşam tarzının yanı sıra moda baskısı Aimé Leon Dore ve yaratıcısı Teddy Santis, ayakkabı pazarına büyük ilgi duyuyor. geç. Santis, markanın arşivlenmiş New Balance P550 basketbol siluetini geri getirmek için 2020’nin sonlarında Boston ayakkabı etiketi New Balance ile bir araya geldikten sonra, hem yeni hem de tecrübeli spor ayakkabı kafaları yayınlarına çok daha fazla ilgi göstermeye başladı. Yeni denge 550 renkleri koleksiyonunun son olarak piyasada olduğu gibi, çift şu anda üzerinde çalıştıkları yeni bir işi ortaya çıkardı-NB550’lerin yüksek üst versiyonu olan New Balance 650R’nin yeniden canlanması . Aimé Leon Dore X New Balance 650R’ye daha iyi bakarken okumaya devam edin.

Bu yılın başlarında Santis, Instagram kanalına eski bir Yeni Denge 650R gibi görünen eski bir resim yükledi, “Paketi geri yüklüyor muyuz?” Uzun süreli New Balance hayranlarının bu teaser tarafından kesinlikle heyecanlandığını belirtmeden gider. Ancak bugün, doğal olarak ALD ile bir ortak olan 80’lerin modelinin yeniden düzenlenmiş versiyonu ortaya çıktığı için bugün bile çok daha iyi bir gün.

yanlış

Bu resmi görüntülerden, New Balance 650R’nin New Balance 550’lerin benzersiz özelliklerini taşımasıdır: delikli bir yuvarlanmış deri üst, birlikte aksanların yanı sıra güçlü ortak markalama detayları. Bununla birlikte, bunu 550’lerin yanı sıra ayarlayan, yüksek kesilmiş, kalın çivili yakalardır, bu nedenle maksimum konfor ve ayak bileği desteği bekleyin.

Aimé Leon Dore X New Balance 650R, 3 geleneksel renkte sunulacak gibi görünüyor: “Yeşil”, “Donanma” ve “Gri”. Çıkış tarihine gelince, Santis 2022’de bir düşüşe işaret etti. Mevcut yeni bakiye sürümlerinin önünde kalmak istiyorsanız, burada herhangi bir şekilde tek satıcıda ideal olarak kilitli tutun! İlişkili haberlerde, bu sezonun en popüler New Balance spor ayakkabıları idealini burada satın alabilirsiniz!

Teddy Santis aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.