Pharrell Williams X Adidas NMD HU Motivasyon Paketi hala oturuyor?!

0 Comments

Eylül ayında ilk kez sızdığından beri, her yerde spor ayakkabı başları ilham paketini 2018’in en sıcak Pharrell Williams X Adidas NMD HU sürümünü çağırdı, bu yüzden hala Adidas UK’de oturduklarını görmek şok edici!

Geleneksel ‘çekirdek siyah’ ve ‘ayakkabı beyaz’ tonlarına ek olarak ‘toz mavisi’ ve ‘aero mavisi’ olmak üzere dört renkten oluşan spor ayakkabılar, geleneksel Doğu Afrika dokumasından etkilenen canlı bir baskılı yakadan işlev görür. Esnek bir primeknit’ten üretilen halat bağları ve bir yol dış tabanı zor bir görünüm ve his sağlar ve “güç” için Çince karakterler ve “ilham verici” bu açık bir şekilde insan ırk vibe için üst kısımlara işlenir. Aşağıda, ekstra konfor ve daha yumuşak bir adım için tam uzunlukta bir artış orta tabanı mevcuttur.

10 Kasım’da Adidas UK’de piyasaya sürüldü, Pharrell Williams X Adidas NMD Hu Motivasyon Paketi’nin hala bir gizem kalıyor, ancak kesin bir şey var – bu dört benzersiz renk, yıllarca boyun kıracak, bu yüzden emin olun Hala otururken polis memuruna! Aşağıdaki yorumlar bölümünde koleksiyon hakkında neye inandığınızı anlayalım! Siz buradayken, NMD R1 2019 serisine gizlice göz atın!

Yepyeni Adidas Heat’e girmeye inanıyorsanız, en sonuncuyu burada incelediğinizden emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm