Tom Sachs, bir sonraki Nike ayakkabısını ve büyük olasılıkla beklediğiniz gibi olmadığını açıkladı

0 Comments

Tom Sachs Nike Collabs’a tam bir yabancı değil, ancak bir sonraki Swoosh ayakkabısı büyük olasılıkla beklediğiniz gibi değil. Tokyo Opera Şehir Sanat Galerisi’ndeki ‘Çay Töreni’ sergisinde açıklanan Amerikan çağdaş sanatçısı, Solarsoft Sandal’ı sergiledi ve dürüstçe herkes için değil!

Crocs’un ünlü tıkanmalarına benzeyen Solarsoft Sandal, güçlü sarı renkte boyanmış ve Lunarlite teknolojisinden hazırlanmıştır. Bırılmış bir ayak yatağına sahip, önceki Tom Sachs X Swoosh ortaklığından alınan bir kayış, orta ayak bölgesinde en iyi kilitleme uyumu için görülebilir. Delikler, ek solunum odası için ayak parmağı boyunca ve topuk “Nike” etrafında bulunur; Marka kabartmalı, önemsiz ama özel tasarımı tamamladı.

Şu anda, Tom Sachs X Nike Solarsoft Sandal hakkında başka hiçbir şey anlaşılamıyor, bu nedenle koleksiyonunuza bir çift eklemek istiyorsanız, çok daha fazla sürüm bilgisi için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun. gelişir! Ne düşündüğünüzü anlayalım ve buradayken tam Nike Sneaker serisine bir göz atın!

Highsnobiety ile görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published.