Eylül 2019’dan

0 Comments

en sıcak 10 spor ayakkabı sürümü, Eylül kesinlikle yılın en soğuk aylarından biriydi, aynı zamanda spor ayakkabı sürümleriyle ilgili en sıcaklardan biriydi. Chitose Abe, Kanye West ve Pharrell Williams’tan en çok hiper işbirliklerinden bazılarıyla dolu, birkaç isim için bir sürü yüksek ısı genel sürümleri vardı!

Bütün bunlar, ayın en sıcak on spor ayakkabı sürümlerini seçmeyi özellikle zorlaştırdı, ancak devam ettik ve geçtik! Bunlardan herhangi birini kaçırdıysanız, en son ve en büyük antrenörün yeniden stokları için @thesolerestocks’u Twitter’da takip ettiğinizden emin olun!

Kickwhoshow aracılığıyla resim
Yeezy 700 v2 ‘atalet’

Kanye West bir yeniden icat ustasıdır ve tam olarak Yeezy 700 V2 ‘Atalet’ için yaptığı şey tam olarak budur. 7 Eylül ayının ilk haftasonunda piyasaya sürülen bu ayakkabı, Mart ayından itibaren OG ‘Atalam’ renkini tekrar ziyaret ediyor, ancak burada ve orada eklenen 3M yansıtıcı materyal ve yeniden işlenmiş bir tasarım da dahil olmak üzere birkaç premium ince ayar yapıyor. Bunları kopyalamadıysanız, dürüstçe kaçırdın.

The hypecollectorz üzerinden görüntü
Pharrell Williams x Adidas Nmd Hu Happy ‘Black’

Kaykay P, 12 Eylül’de Pharrell Williams X Adidas NMD HU Happy ‘Black’ ile bir patlama ile geri döndü. Bir anda satılan çılgınca popüler dört renkten sadece biri olan bu ayakkabı, Hyper Limited N.E.R.D ortaklığı dışında karartılmış bir artış orta tabanına sahip ilk insan yarış ayakkabısını işaret ediyor. Tüm bunlar, farklı bir sakız iz dış tabanı ile eşleştirilmiş, bunu yılın en iyi ayakkabılarından biri haline getiriyor.

Sonuna kadar görüntü. Giyim
sacai x nike ldwaffle ‘çam yeşil’

Sacai x Nike Ldwaffle ‘Pine Green’den bahsetmeden ayın en sıcak sürümleri hakkında konuşamayız. Sonunda birkaç yıkıcı gecikmeden sonra 12 Eylül’de düşen bir ayakkabı, bu kesinlikle Chitose Abe’nin ilk Swoosh ortaklığını değil, ama kesinlikle en iyilerinden biri. Yapısızlaştırmayı başka bir seviyeye taşımak, eğer bunlarda bir W varsa, son derece sınırlı ve inanılmaz derecede hiper oldukları için ikramiyeyi güzel kazandınız.

Nike aracılığıyla resim
Skepta x nike shox tl ‘kanlı krom’

Oyunu fırtına ile alan Shox dalgasına binen İngiliz Grime MC, 12 Eylül’de Skepta X Nike Shox tl ‘Bloody Chrome’ için geri döndü. 2017 yılının AM97’den sonra çok aranan dört işbirliği olarak hizmet veren, ünlü Shox orta tabanına giden çarpıcı kırmızı aksanlarla gizli bir siyah gölgede boyanmıştır. Bir krom dokunuşu da Swoosh’ta bir görünüm kazandırır.

Nike aracılığıyla resim
Nikeâ huarache ‘Beyaz’

Swoosh, Nike Huarache ‘White’ı 17 Eylül’de düşürdüğünde dünyayı tamamen fırtınaya aldı. Önyükleme yapmak için dikkate değer bir tasarıma sahip gerçekten fütüristik bir spor ayakkabı olan Beaverton Brand’ın ayakkabının kendisinde veya bir akıllı telefon veya akıllı saat uygulaması aracılığıyla kontrol edilebilen kendi kendine bağlı FitAdapt teknolojisini kullanmak için en son spor ayakkabı. Gelecek geldi.

Hayvancılıkla Resim
Yeezy artış 350 v2 ‘bulut beyaz’

Aylar süren bekledikten sonra, Yeezy artışı 350 V2 ‘Cloud White’ nihayet 21 Eylül’de raflara çarptı ve hype kesinlikle gerçekti. ‘Üçlü beyaz’, ‘statik’ ve ‘mavi renk tonu’ arasındaki kusursuz bir füzyon, aynı zamanda tam aile boyutlarına düştü, böylece çocuklar ve küçük çocuklar da kalp içeriğine esneyebilirler. Tamamen Primeknit’ten yapılmış, tıknaz bir artış orta taban, onları paranın satın alabileceği en rahat kreplerden bazılarını yapar.

Sonuna kadar görüntü. Giyim
Airâ Jordan 1 ‘Birinci Sınıf Uçuşu’

Michael Jordan’ın dekore edilmiş kariyerine saygı gösteren Air Jordan 1 ‘Birinci Sınıf Uçuşu’ 26 Eylül’de gökyüzüne vuruldu ve başka bir seviyede. Havacılık ile dolu bir takoz, üçgen bir “23” grafik topuğu süslerken, bir biniş geçiş tarzı barkod arkaya gelir. Yine de hepsi bu değil, aynı zamanda MJ’nin imzasını pasaportunu imzalıyormuş gibi yan tarafta karalıyor.

Adidas aracılığıyla görüntü
OAMC x Adidas tipi O-1L ‘Off-White’

OAMC X Adidas tipi O-1L ‘Off-White’ ayın en iyi spor ayakkabıları için oldukça garip bir seçim gibi görünse de, burada, çünkü kutunun dışında düşünen bir ayakkabı. 26 Eylül’de piyasaya sürüldü, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor ve onu bu kadar özel yapan da bu. Supreme’nin Luke Meier ve Carhartt WIP’den Arnaud Faeh’in beyni, bu spor ayakkabı nereye giderseniz gidin kafaları çevirecek.

Nike aracılığıyla resim
Nike Air Max 90 ‘Yeni Türler’

28 Eylül’de endüstriyi kafasına çeviren bir GR ayakkabı olan Nike Air Max 90 ‘Yeni Türler’ lüks malzemeleri ölçeklerden çıkarıyor – cinayet amaçlandı. Lüks bir malzeme kombinasyonundan üretilen yumuşak gri üst, gül pembesi ve çarpıcı yeşil tonlarla kontrast oluşturur ve kafaları çevireceğinden emin olan bir sürüngen estetiği ile sonuçlanır. Bu AM90 hakkında bu delice dinamik hava orta tabanından bahsetmeden konuşamazsınız.

Hayvancılıkla Resim
Yeezy 700 V2 ‘Hastane Mavisi’

Aya 700 V2 ile başladık ve O ile bitiriyoruzNE de. Sneakerhead’in 28 Eylül’de düşene kadar ihtiyaç duyduklarını bildiği bir ayakkabı, Yeezy 700 V2 ‘Hastane Mavisi’ geçen yılın ‘statik’ sürümü ile yukarıda belirtilen ‘atalet’ arasında bir Mish püresi. Premium malzemeleri yeni bir seviyeye taşıyan bu ince ama çarpıcı sürüm kesinlikle Kanye West’in en iyilerinden biridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.